برج خنک کننده | قیمت برج خنک کننده | کولینگ تاور |نسیم صنعت | قیمت برج خنک کننده


قیمت برج خنک کننده


لیست قیمت برج خنک کننده نسیم صنعت (تیر ماه 1400)
(نسیم صنعت تولید کننده مستقیم انواع برج خنک کننده طبق سفارش مشتریان گرامی میباشد)
 
ردیف نوع برج خنک کننده تناژ برج خنک کن قیمت (تومان)
1 برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی تک سلول 20 تن 12،500،000
2 برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی تک سلول 40 تن 16،500،000
3 برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی تک سلول 60 تن 19،500،000
4 برج خنک کننده فایبر گلاس مکعبی تک سلول 80 تن 26،000،000
5 کولینگ تاور مکعبی تک سلول فایبر گلاس 100 تن 32،000،000
6 برج خنک کن مکعبی فایبر گلاس تک سلول 150 تن 37،500،000
7 برج خنک کن مکعبی فایبر گلاس تک سلول 200 تن 47،500،000
8 کولینگ تاور مکعبی فایبر گلاس 250 تن 53،000،000
9 کولینگ تاور مکعبی فایبر گلاس 300 تن 65،000،000
10 برج خنک کن فایبر گلاس مکعبی دو سلول 200 تن 60،000،000
11 برج خنک کن فایبر گلاس دو سلول مکعبی 400 تن 90،000،000
12 برج خنک کننده فایبر گلاس تک سلول مکعبی 400 تن 90،000،000
13 برج خنک کننده فایبر گلاس تک سلول 500 تن 115،000،000
 
مشتریان گرامی جهت استعلام دقیق قیمت برج خنک کن مورد نیاز و دریافت مشاوره رایگان تخصصی با ما تماس حاصل فرمایید .
 
 
توضیحات تکمیلی:
قیمت برج خنک کننده یا کولینگ تاور تابعی وابسته به پارامترهای بسیار زیادی است که مهمترین آن را شاید بتوان کیفیت تجهیزات و قطعات مورد استفاده در تولید برج خنک کن نامید.کیفیت الکتروموتور، کیفیت پکینگ ها، جنس بدنه، مکعبی یا گرد بودن دستگاه، قالبی بودن یا نبودن پنلهای مورد استفاده در تولید بدنه برجهای فایبرگلاس، جنس قطره گیرها و چکه گیرها، چدنی یا فولادی بودن اسپرینکلر، ظرفیت برج که میتواند در دامنه 20 تا 3000 تن بروت تغییر کند، مونتاژ یا دمونتاژ بودن کولینگ که به اندازه قالبهای تولید کننده و همزمان ظرفیت دستگاه وابسته می باشد و همه این عوامل تاثیر گذار در بالا و پایین بودن قیمت برج خنک کننده می باشند.استعلام قیمت و نحوه خرید برج خنک کننده فایبرگلاس (FRP Cooling Tower) در قالب مخروطی، مکعبی و صنعتی همیشه برای قیمت گذاری و تعیین برآورد هزینه های مورد نیاز برای طراحی و ساخت برج خنک کننده باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. از جمله اینکه نوع مواد اولیه برای ساخت برج خنک کننده، تعداد نیروی لازم برای تولید برج خنک کننده، مدت زمان مورد نیاز جهت تولید برج خنک کننده را می توان به عنوان سه اصل مهم و تاثیر گذار برای قیمت گذاری برج خنک کننده در نظر گرفت.
 
قیمت برج خنک کننده
قیمت برج خنک کننده بسته به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن ، نوع جنس بدنه ، ظرفیت کولینگ تاور ، مکعبی و یا مخروطی بودن برج خنک کننده و مونتاژ یا دمونتاژ بودن دستگاه  دارای رنج قیمت متفاوتی میباشد.هرگز برای اینکه قیمت برج خنک کننده واحد صنعتی شما کمتر شود و بخواهید در این زمینه صرفه جویی کنید به دنبال قیمت پایین تر نباشید.صنایع تولید کننده برج خنک کننده نسیم صنعت با در نظر گرفتن تمام موارد فوق و با توجه به نیاز های واحد صنعتی شما می تواند با بررسی دقیق و علمی به شما بهترین پیشنهادات را در این زمینه ارائه دهد و در نهایت با نظرات کارشناسی شده شما هم راندمان کاریتان را بالا خواهید برد و هم اینکه تا آنجایی که امکان داشته باشد از هزینه های جاری می کاهید.اینکه شما از ورق گالوانیزه استفاده کنید یا فایبر گلاس و یا از کشش طبیعی برای جابجایی هوا استفاده کنید و یا از فن و…. دیگر عوامل فوق نیاز به یک بررسی دقیق و کارشناسی دارد و در نهایت می تواند در قیمت برج خنک کننده که برای واحد صنعتی شما قرار است طراحی و ساخته شود تاثیر مهمی خواهد گذاشت.مثلا ساخت بک برج خنک کننده بتنی با ساخت یک کولینگ تاور فایبر گلاس قطعا به خاطر تفاوت در مواد اولیه انها از نظر قیمت یکسان نخواهد بود.نوع تکنولوژی به کار رفته در هر دستگاه برج خنک کننده نیز می تواند تعیین کننده قیمت نهایی برج خنک کننده باشد. گاهی اوقات به خاطر استفاده از تکنولوژی روز در یک برج خنک کننده و به اصطلاح جدید بودن آن می بایست هزینه بیشتری نسبت به مدل های قدیمی تر پرداخت.
صنایع تولید برج خنک کننده نسیم صنعت با کادری مجرب و توانا آماده ارائه خدمات مشاوره در این زمینه می باشد و می تواند شما را برای یک انتخاب خوب و در نهایت خرید برج خنک کننده مناسب واحد صنعتی تان راهنمایی نماید. قدم اول این است که شما وسعت کاری خود را شرح دهید تا ما بدانیم دقیقا برای چه واحد صنعتی و با چه حجم تولید گرمایی می خواهیم برج خنک کننده را احداث کنیم. همچنین محل و منطقه ای که واحد صنعتی شما در انجا قرار دارد نیز برای ما بسیار مهم است.
آیا در منطقه مرطوب همچون شمال کشور می خواهید کار کنید؟ پس در اینصورت باید برای خرید برج خنک کننده حتما از نوع قایبر گلاس استفاده کنید. آیا می خواهید در مناطق خشک و کم و آب کار کنید؟ پس نباید از برجهای مرطوب در این زمینه استفاده شود. قبل از هر چیز نیاز به تحقیقات میدانی و سوال و جوابهای دقیق در این زمینه است تا ابتدا چارچوب کار را مشخص نماییم و سپس بر اساس آن تصمیم خواهیم گرفت که شما برای خرید برج خنک کننده مدل مرطوب را استفاده کنید و یا از مدل خشک و یا از مدل ترکیب شده این دو حالت یعنی مرطوب و خشک که به آن هیبریدی می گویند، در واحد صنعتی خود استفاده نمایید.
همچنین بر اساس میزان راندمان مورد نظرتان و میزان حرارتی که واحد صنعتی شما تولید می کند می توان انتخاب کرد که  انتقال هوا به روش کشش طبیعی صورت گیرد و یا به صورت کشش مکانیکی انجام پذیرد. در روش اول نباید انتظار راندمان بالایی را داشت و در روش دوم هم باید منتظر اتلاف انرژی الکتریکی زیادی به واسطه کار کرد فن بود. 
جهت سفارش ساخت انواع برج خنک کننده و استعلام قیمت روز انواع برج خنک کننده با ما تماس حاصل فرمایید .

 

تماس از طریق واتساپ
+989125644552